Відпочинок в Індії. Тури. Туристичні поради. Візи. Погода

 Найкращі пропозиції відпочинку

готели

ночей в турі

харування

вартість 1/2 DBL
Arambol Plaza 3*

прямий переліт на МАУ

11 ВВ 695$
Aurita Holiday Homes 3*Кандолім

прямий переліт на МАУ

11 BB 765$
Prazeres Resort 3* Кандолим

прямий переліт на МАУ

11 BB 698$
Lui Beach Resort 3*

прямий переліт на МАУ

11 BB 725$
Beach and Lake Ayurvedic Resort 4* Керала Ковалам  

прямий переліт на МАУ

11 BB 802$
Готелі від 2* до 5* під регулярні рейси по прорахунку від 7 ночей ВВ

 

 

  • Вартість турів вказана на 1 особу при двомісному розміщенні на дату, що зазначено
    У вартість включено: переліт, проживання,  трансфер з аеропорту до готелю/ з готелю до аеропорту, харчування за обраним типом, страхування.
  • Уточнюйте, будь ласка, тип номерів при бронюванні.
  • Переліт а / к Air Arabia -за запитом – можливі доплати на деякі дати
  • На прямий переліт на МАУ вартість авіаквитків фіксована. Переліт з зупинкою на дозаправку.

 

Визначились з вибором? Зателефонуйте нам :

 050 888 73 82

098 930 95 78

Або замовте тур онлайн

Замовити підбір туру
Индия Індія

null

Індія Индия

З чим у Вас асоціюється Індія? Йога? Індійський океан? Священні корови? «Бідні але щасливі люди» – як казав один наш турист перед своєю першою поїздкою в екскурсію по Золотому трикутнику?
Адже Індія сьогодні – це економіка, що розвивається найшвидше в світі. У Індії є своя космічна програма і свій космодром, індійські готелі регулярно перемагають у рейтингах найдорожчих і розкішних; в країні – кілька десятків доларових мільярдерів і потужний прошарок середнього класу. Є бідні і багатші райони. Навряд чи Ви побачите жебраків, наприклад, в Кералі. Сьогодні Індія стає територією прогресу, драйву і luxury.
Яку Індію хочете побачити Ви?

Південний Гоа – елітний курорт, шикарні пляжі, готелі на будь-який смак і гаманець, повний релакс. Тільки Ви і океан.
Північний Гоа – демократичні ціни, активні розваги, трансвечірки, молодіжні тусовки.
Керала -тропічний сади, аювердичні курорти, чисті пляжі
Золотий трикутник– самі насичені екскурсії історичними та релігійними місцями Індії: Делі – Джайпур – Фатехпур-Сікрі – Агра – Матхура – Вріндаван
Гімалаї – паломницькі маршрути, сакральний Харідвар і високогірні храми, монастирі Тибету Шамбали
Андаманські острови – унікальний національний екологічний заповідник

Індія це душа цивілізації, тут переплітаються релігії і національності,  історія і сучасність. Тут кожен знайде щось близьке своєму серцю.  Не дарма туристи прагнуть повернутися сюди знову і знову!

туристичні поради:

мова Офіційна мова уряду – хінді, англійська визнаний другою офіційною мовою

– віза Для відвідування Індії попередньо необхідно отримати електронну туристичну візу ЕТV. Вартість візи 80 $ Термін офомленія- від 4х днів. Оформляється не частіше 2 разів на рік на термін перебування до 30 днів

– валюта Офіційна грошова одиниця – рупія. Курс обміну приблизно 65 рупії за 1 USD.

– час Місцевий час випереджає Київський на  3 години 30 хв. взимку і на 2 години 30 хв. влітку.

– кухня Дуже, дуже багато перцю і спецій. Вся індійська їжа ділиться на вегетаріанську і невегетарианську, тому у всіх закладах  завжди два меню – “veg” і “nonveg”. Дана градація принципова – справжні індійські вегетаріанці не вживають навіть яйця. З релігійних міркувань індуси не вживають яловичину (корова дає молоко і вважається священною твариною). Із солідарності з індусами яловичину не їдять і мусульмани, а з солідарності з мусульманами індуси намагаються не їсти свинину. Буддисти і джайністи – вегетаріанці. Тому в індійських ресторанах розраховуйте в основному на курятину та рибу, а також численні вегетаріанські страви. І на самі смачні і самі справжні фреши.

– алкоголь може бути обмежений у продажу в районах, де щільно проживають мусульмани. За рішенням місцевої влади «безалкогольні» дні трапляються у всіх штатах і навіть на Гоа – зазвичай, у дні виборів або будь – яких глобальних політичних подій

– привітання Традиційне вітання в Індії – “намасте”, коли руки складаються човником і піднімаються на рівні очей.

– індійські храми В будь-який індійський храм – індуїстський, мусульманський, буддистський, сикхський бажано йти в скромному одязі, що прикриває ноги і плечі, в деяких випадках можуть попросити покрити і голову. У сикхських храмах голову покривають хусткою і чоловіки, і жінки. Необхідно запитувати дозвіл на фотографування, інакше можна втратити камеру. Ообчно в храм заходять розуті. Краще мати при собі дрібні гроші, щоб заплатити людині, яка забере Вашу взуття і, звичайно, на всілякі пожертви.

  • Увага! Професійне фото- і відеоустаткування, комп’ютери і дорогі предмети слід вказувати в декларації або реєструвати їх після прибуття з письмовим зобов’язанням вивести їх на зворотному шляху. Реєстраційний список і предмети необхідно буде пред’являти при виїзді з країни.

І ще- Не пийте воду з-під крана навіть в готелях – купуйте тільки бутильовану воду в упаковці, овочі і фрукти краще промити з милом.