Занзібар Танзанія

null

null

null

Танзанія Тerra incognita. Занзібар – острів безкрайніх пляжів в Тихому океані. Він здивує і зачарує Вас.

Арабські торговці прибули на Занзібар ще у VIII столітті. Історію Танзанії писали асірійці, єгиптяни, індуси, китайці, фінікійці, араби, португальці, голландці ібрітанци, змінюючи один одного. З 1964 року Танзанія об’єдналася в федерацію Занзібару і Танганьїки

Білий пісок, бірюзова вода, джунглі, африканський колорит- ось що вабить сюди шукачів пригод. Сезон комфортного відпочинку на острові – з червня по жовтень.  З грудня по травень-  сезон дощів. Середня температура повітря 28-26 ° C, температура води в океані – до 29 ° C.

Південний схід острова налаштовує на спокійний відпочинок, тут найкращі пляжі. Нічні тусовки і більш бюджетні пропозиції відпочинку-на півночі Занзібару.

Сьогодні Занзібар пропонує туристам готелі з сервісом високої якості і розваги на будь-який смак-це і активні заняття водним спортом – сноркелинг, кайтсерфінг, дайвінг, і бари та ресторани з чудовою кухнею

А Ви знали, що в Занзібарі, столиці о.Занзібар, народився Фредді Меркьюрі? і що квартиру-музей, де він провів своє дитинство, можна відвідати абсолютно вільно?

Правильніше називати Занзібар архіпелагом. Взагалі-то він складається з декількох островів. Побут і звичаї місцевих жителів на островах майже однакові

Що подивитися? В обов’язкову програму подорожі входять прогулянки на човнах та відвідування рибальських сіл і, звичайно ж,- африканське сафарі. Якщо Ви мріяли побачити мангові зарості в джунглях -обов’язково візьміть екскурсію в національний парк «Ліс Джозані».

 Найкраще сафарі для любителів дикої фауни – на материковій частині Танзанії. Тут Ви можете побачити гепардів, фламінго, слонів, жирафів, антилоп, левів в їх природному середовищі існування. Цікавим для допитливого туриста буде відвідування Стоун Таун – Кам’яного міста – це всесвітнє надбання ЮНЕСКО і візитна картка Занзібару, а також варто побачити Ринок рабів, квартиру Фредді Меркьюрі, Прізон Айленд -колишню в’язницю і нинішнє помешкання величезних черепах.

А головне насолодитися океаном і чудовою природою.

null

  • Віза   Самостійно туристична віза оформлюється по прильоту. Вартість візи 50$. Оплата проводиться виключно карткою. При бронювванні пакету послуг віза оплачується в Україні.
  • Валюта.    Хоча офіційна валюта Танзанії -танзанійскій шилінг, до оплати майже скрізь приймають долари. Торгуватися можна і потрібно скрізь, крім супермаркетів
  • Кухня. Кухня Танзанії трохи специфічна, багата спеціями і поєднує в собі перські, арабські та африканські традиції. Пряні фруктові соуси і банани в різному вигляді зазвичай подають з яловичиною, курячим м’ясом і м’ясом страусів. Дуже багато морепродуктів. Любителі екзотики можуть знайти ресторани, де подають страви з м’яса крокодила або антилопи.
    Обід на двох може коштувати від 15 до 60 $ і більше в залежності від кафе чи ресторану. Фрукти можна купити на ринку, тільки обов’язково ретельно помийте їх перед вживанням. М’ясо і рибу на ринках купувати не варто через антисанітарію.
  • Вартість екскурсій   Ціни на водні види спорту -від 45 $, рибалка-від 60 $. Екскурсія на острови з відвідуванням місцевих селищ обійдеться в 200 $
  • Сувеніри.   Для того щоб вивезти з собою з острова сувеніри та вироби зі шкіри диких тварин,, роги носорога або слонової кістки необхідно мати при собі сертифікат на покупку.
  • Мова.  У Танзанії дві державні мови – англійський і суахілі. Кілька слів в Ваш словниковий запас для першого знайомства з місцевими жителями на суахілі: “Джамбо” -привет, “Сана”- дякую, “Асанте сану” – велике спасибі, і, знайоме Вам, -“Хакуна Матата” -нема проблем : )