КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ

  • Ми пропонуємо професійний підхід до організації корпоративного відпочинку, бронювання проживання, організацію трансферу, бронювання конференц-залів, замовлення корпоративних заходів згідно програми, розроблення екскурсійних маршрутів в будь якому місті України і закордоном, авіа білети за найкращими цінами, пакетні тури для ваших співробітників, візову підтримку, окрему бонусну програму для організатора корпоративних подорожей від вашого підприємства.
  • Пропонуємо на ваш вибір: тури з рафтингом, лижні тури, екскурсійні тури Карпатами і Закарпаттям на  2, 3 і більше  днів, екскурсійні тури замками України і іншими цікавими містами, колективний відпочинок закордоном. Ми узгодимо з вами всі деталі програми, проживання і трансферу і забезпечимо сервісну підтримку  24/7.
  • Деякі з наших пропозицій для корпоративних турів можна переглянути в розділі “Тури Україною”
  • Ми приймаємо розрахунки в готівковій формі згідно обмежень НБУ і в безготівковій формі на р/р, надаємо всі необхідні документи для Вашої бухгалтерії (акти виконаних робіт, установчі документи, тощо)
  • Наш р/р  UA053034400000026002055512642 ПАТ КБ “Приватбанк” МФО 303440
  • ФОП Рибак Ірина Володимирівна ін 2595714568

Наші гарантійні  документи:

Банківська гарантія – переглянути.

Данні про види господарської діяльності – переглянути.

 

  • Ми маємо багаторічний досвід роботи з великими і малими підприємствами Луцька і Волинської області. Маємо надійних партнерів з транспортного, екскурсійного та готельного обслуговування,  тому можемо гарантувати високу якість наших послуг.

Наші телефони:

050 888 73 82

098 930 95 78

Дізнайтесь, скільки буде коштувати ваш корпоративний захід- передзвоніть нам, або залиште заявку на нашу електронну адресу: 

letsgo@vkedahpoparizhu.com

MICE  або корпоративний туризм – це мотивація для працівників Вашої компанії, показник стабільності Вашого підприємства і найвдаліший спосіб організувати спільні заходи для партнерів, навчання персоналу, тімбілдінг, конференції, тощо.

Meetings – зустрічі, наради, перемовини, презентації;
Incentives – інсентив, заохочувальні поїздки, мотиваційні програми, стимулювання лояльності партнерів та співробітників;
Conferences / Conventions – конференції, форуми, конгреси;
Exhibitions / Events – виставки, корпоративні події.

корпоратив
MICE
TOURIST